הפקות אירועים עסקיים

מי שלא בטוחים מהי חברת הפקת אירועים ומה מאפיין את פעילותה מוזמנים לקרוא את השורות הבאות.

 

אחד הענפים המצליחים ביותר הוא ענף האירועים. לא מעט גורמים בוחרים לעבוד עם חברות להפקת אירועים על מנת לארגן אירוע מקצועי ומוצלח. מי שלא בטוחים מהי חברת הפקת אירועים ומה מאפיין את פעילותה, מוזמנים לקרוא את השורות הבאות.

 

חברת הפקת אירועים עסקיים פועלת ליצירה ולפיתוח של אירועים כגון כנסים, פסטיבלים, אירועים עסקיים, טקסים, ועידות ומסיבות רשמיות.

 

פעילות ההפקה כוללת לימוד על אודות הגורם עבורו מופק האירוע והמשתתפים; זיהוי קהל היעד; ייעוץ ובניית רעיונות ונושאים; ותיאום בין המרכיבים הטכניים של האירוע טרם השקתו בפועל.

 

במסגרת תהליכי התיאום וההפקה של האירוע כוללים נדרשים תהליכים של ניהול הפרויקט עצמו, הכוללים תקצוב, עריכת לוחות זמנים, בחירת האתר בו יתקיים האירוע, השגת האישורים הדרושים לצורך קיום האירוע, תיאום אמצעי תחבורה וחניה, ארגון אמנים ודוברים, עיצוב התפאורה ומרכיבי האירוע, סידורי הביטחון ותרחישי חירום, קייטרינג ותפריטים, ותיאום בין הספקים השונים.

 

לכל אחד מלקוחותיה של חברת הפקת האירועים העסקיים ממונה מנהל אירוע, שאחראי על ליווי הלקוח וקידום התהליכים השונים הכרוכים בארגון ובתכנון. מנהל האירוע יהיה אחראי לרוב גם על תהליכים בפן האמנותי, הטכני והלוגיסטי.

 

יש לציין, כי בימינו ענף האירועים כולל אירועים בהיקפים שונים, החל ממשחקים אולימפיים וכלה בארוחות בוקר עסקיות. תעשיות רבות, ארגוני צדקה וגורמים עסקיים שונים מקיימים אירועים על מנת לשווק את עצמם, ליצור קשרים עסקיים, לגייס כספים ולחגוג הישגים כאלה ואחרים.

 

הפקות אירועים עסקיים זה חברת גידי ליס!

הפקות אירועים עסקיים

053-9419084