משרדי הפקות אירועים

בישראל יש מספר לא גדול של משרדי הפקות, ועוד פחות מכך משרדי הפקות טובים יוקרתיים. משרד הפקות בירושלים זוכה בנוסף לכל גם להילה הירושלמית ולהפקה של אירועים ממשלתיים ומוסדיים גדולים יחסית, אשר נעשים בקרבת הכותל או הכנסת ומוסדות שלטון נוספים.

 

אז מה בכלל עושה משרד הפקות, או משרד להפקות אירועים?

משרדי הפקות אירועים מתמחים בהפקה של אירועים קטנים וגדולים, אירועים עסקיים או אירועים פרטיים, אירועים עם אלפי משתתפים או אירועים קטנטנים הכוללים עשרות אורחים בלבד, הכל תלוי בסוג משרד ההפקה ובסוג האירוע כמובן וקהל היעד.

 

משרדי הפקות אירועים

 

כאשר בעל המקצוע פותח את משרד הפקת האירועים שלו, הוא צריך להחליט לאיזה קהל יעד הוא פונה. האם הוא רוצה שהמשרד שלו יפיק אירועים עסקיים או אירועים פרטיים, האם הוא רוצה לפנות למגוון רחב של קהלי יעד או להפיק אירועי יוקרה בלבד, האם הוא רוצה להתעסק עם משפחות והורים או שהוא מפיק אירועים למגזר העסקי בלבד. כל אילו החלטות חשובות אשר קובעות את פני העסק.

 

משרד הפקות אירועים ירושלמי לדוגמא, צריך לקחת גם בחשבון שיש בעיר הבירה מאות אירועים מדי שנה אשר נעשים על ידי משרדי ממשלה או גורמים מוסדיים אחרים ומישהו כמובן צריך להפיק אותם. יש בזה יתרון גדול, אולם צריך גם לזכור שכמעט כל משרד ממשלתי כבר עובד עם חברות הפקות אירועים מירושלים ולכן לא כל כך קל להיכנס לתחום זה.

 

משרד הפקות אירועים לא צריך לכלול עשרות עובדים בכל התחומים, לפעמים מספיק מספר עובדים נאמנים במשרה מלאה וכאשר מפיקים אירוע עובדים עם ספקי משנה מוכרים. בצורה זו אפשר לחסוך בעלויות ולמזער סיכונים אפשריים, וגם בתקופות פחות חזקות יש פחות הוצאות. משרדי הפקות אירועים בירושלים זה גידי ליס!

משרדי הפקות אירועים

053-9419084