הפקת אירועים גדולים

הפקת אירוע גדול היא דבר מאד מורכב. בניגוד לאירועים קטנים או אירועים פרטיים כמו חתונה או בר מצווה, אירוע בסדר גודל גדול דורש מגוון של מורכבויות. כמות גדולה של אורחים מכריחה את מארגני ומפיקי האירוע להתייחס לפרטים שבאירועים קטנים לא שמים לב אליהם.

 

הפקת אירוע גדול, בעיקר אירועים ציבוריים וממשלתיים, הכוללים מעל 1,000 אורחים, דורשת תשתית אחרת, מורכבת וגדולה יותר. מספיק לציין את שירותי האבטחה והביטחון, הגדרות והמחסומים הנדרשים לאירוע כזה, את מנהל האירוע והאחריות הגדולה שלו.

 

הפקת אירוע גדול

 

הפקת אירוע גדול דורשת תכנון הנדסי מלא של הבמה, סידורי הישיבה, זרימת האורחים לאורך כל האירוע, תכנון פתחי חירום, אבטחת אש ועוד. חייבים לזכור כי חייבים כמות מסוימת של שירותים ניידים לרווחת האורחים, שתייה על מנת שאנשים לא יתייבשו, צל אם האירוע מתקיים בשעות היום, פטריות חימום במידה והאירוע בחורף ומתקיים בחוץ ועוד.

 

דבר נוסף שמביאים בחשבון הוא האם יש הופעות במהלך האירוע (ככל הנראה כן). אם יש הופעות, צריך לארגן במה מוגבהת, כסאות לכל הקהל או רק למכובדים, אזור שיחשב "מאחורי הקלעים" ויהיה סגור לכניסת הקהל, אולי אזור VIP לאנשים ששילמו יותר, מערכת הגברה חזקה ואיכותית על מנת שישמעו את הנעשה על הבמה, אפשרות למערכת מולטימדיה ומסכי ענק כדי שגם מי שרחוק יוכל לראות.

 

חשוב מאד לוודא שהחברה אשר מפיקה את האירוע הגדול תהיה בעלת נסיון באירועים דומים. יש לא מעט חברות הפקת אירועים שיודעות להפיק אירוע פרטי קטן, אבל כמו שנאמר פה אירועם גדול הוא אופרה אחרת לגמרי.

הפקת אירועים גדולים

אולי תעניין אותך גם הכתבה בנושא מאירועים עסקיים בירושלים. לכתבה המלאה לחץ כאן >>>

053-9419084