הפקת כנסים וירידים

בישראל מתקיימים מדי שנה כמה מאות כנסים וירידים במגוון עצום של נושאים וסגנונות הפקה. חלק מהירידים מוכרים לכולם וחלק קטנים ולא מוכרים, חלק מהירידים הינם ירידי ענק עם עשרות אלפי מבקרים וחלק קטנים עם בקושי כמה מאות. הכל תלוי במטרת הכנס והיריד, מי החברה המפיקה ומה מטרתו.

 

כאמור, כנסים וירידים יכולים להיות במגוון רב של נושאים. כולנו מכירים את ירידי האוכל אשר מתקיימים בתל אביב, ירושלים ובעוד מקומות. מדובר ביריד עצום מימדים אשר נערך במשך שבוע שלם ומגיעים אליו עשרות אלפי מבקרים, החל משעות אחר הצהריים ועד שעות הלילה המאוחרות.

יריד אוכל כזה, בעיקר בגלל גודלו, דורש הכנה מדוקדקת של מספר חודשים ומחשבה על פרטים מרובים כמו אבטחה, הנדסת מבנים, שירותים, פינוי ומכבי אש, יציאה וכניסה סדירות ברגיל ובחירום ועוד ועוד.

 

חברה להפקת כנסים וירידים

 

יריד נוסף שכולנו מכירים הוא כמובן יריד הספרים המיתולוגי, הנקרא גם שבוע הספר. במספר מקומות בארץ מתקיים בתאריך קבוע יריד עם מאות ביתנים ודוכנים של סופרים, הוצאות לאור וחנויות ספרים, אשר מוכרים ספרים בהנחות ניכרות. ליריד הספרים, יריד שבוע הספר, מגיעים אלפי אנשים מדי שנה בכל עיר בישראל.

 

על מנת להפקיד יריד כזה צריך חברה רצינית להפקת כנסים וירידים. חברת כנסים אשר יש לה נסיון בהפקת ירידים גדולים עם אלפי מבקרים ויש לה את היכולת, כוח האדם והאמצעים להרים כנס או יריד כזה. וכמובן שגם לקחת עליו אחריות.

 

גם בכנסים ורידים קטנים יותר צריך להשקיע מחשבה רבה. אמנם יש בירידים קטנים ומקומיים כאלו פחות מבקרים, אולם תחזוקת המבנה והביתנים, המחשבה על כל הפרטים ואמצעי הזהירות והבטיחות נשארים זהים.

 

מחפשים חברה להפקת כנסים וירידים? גידי ליס - מס. 1 בארץ​

הפקת כנסים וירידים

אולי תעניין אותך גם הכתבה בנושא הפקת אירועים גדולים. לכתבה המלאה לחץ כאן >>>

053-9419084